Який антивірус/файрвол використати? Чи використати взагалі?

Установка антивіруса не є обов'язковою, рішення про те, чи потрібно його і який антивірус використати - Вам треба приймати самостійно.

Наприклад, ми рекомендуємо використати антивірус у випадку якщо Ви використовуєте сервер для веб - серфінгу, відвідуєте не знайомі сайти і так далі. Вбудований файрвол(брандмауер) включений в ОС Windows. Зрозуміло, Ви можете встановити і використати будь-кого що інший, що віддається перевага вами файрвол замість нього. Який саме - вибирайте той, з яким Ви працювали раніше і розбираєтеся в налаштуваннях.

З нашої практики можуть повідомити, що не усі віруси взагалі "працюють" в Windows Server 2008, плюс до цього в системі є вбудовані механізми запобігають запуску шкідливих програм.

Тут рада - не гойдати й не запускати програми від ненадійних джерел(сайтів, спаму, e - mail і тому подібне).

Але для більшої безпеки антивірус не завадить - для цього на сервері, який Ви отримуєте ми вже встановили безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials.

Якщо ж, з яких-небудь причин у Вас на сервері в хмарі ще немає антивіруса, або ви хочете встановити інший, то Ви можете встановити його самостійно, узявши один з безкоштовних на ваш розсуд.