Сервіс-провайдер "OBLAKO

«Хмарні технології», «Online-сервіси» та інші, менш зрозумілі широкій аудиторії, абревіатури (IAAS, SAAS, PASS, COS) все частіше з'являються на сторінках Інтернету, більше уваги їм приділяється з боку телебачення і преси, навіть пересічний обиватель ні- немає, а й чув про такі послуги.

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці ... театр, кіно, книги і телебачення в нашому житті продовжують залишатися, а ось Інтернет і послуги, що надаються з його допомогою, дійсно займають все більше і більше місця.

Український ринок online-сервісів поки невеликий за обсягами продажів, але вектор прогресу в цьому напрямку неухильно зростає. Згадаймо, з яким захопленням в недалекі 90-е ми розглядали перші мобільні телефони і тих щасливчиків, хто міг дозволити собі таку розкіш. Пройшли роки і «розкіш» стала повсякденністю і звичною необхідністю. Пройде зовсім небагато часу і online-сервіси щільно увійдуть в наше життя. Істотна економія коштів і забезпечення безпеки даних при використанні хмарних технологій очевидна, але багато хто просто не знають з чого почати і як вибрати свого постачальника «online-послуг»

Сервіс-провайдер "OBLAKO" зарекомендував себе, як надійного партнера в сфері надання "online-сервісів":віртуальний хостинг;
  • Винос ваших фізичних серверів в Хмара. Віртуалізація з реплекаціей до Вас в офіс;
  • - Хостинг 1с, оренда серверів 1С та рішення у віртуальному середовищі;
  • надання в оренду віртуального сервера (VPS \ VDS);
  • розробка систем електронного документообігу, CRM-систем, корпоративних порталів на платформі програмного комплексу Microsoft SharePoint 2010 року;
  • побудова корпоративної системи управління електронною поштою на базі програмного продукту MicrosoftExchange 2010 року;
  • продаж і надання в оренду ліцензійного програмного забезпечення;
  • Web-дизайн і просування сайту по пошуковим системам Інтернету;
  • проектування і впровадження телефонних вузлів компаній (міні АТС) за допомогою IP-телефонії;

Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не продаємо готові "коробкові" рішення, ми адаптуємо наші сервіси виключно під потреби клієнта, результатом чого є позитивні відгуки з боку користувачів.

Впровадження гнучкої системи знижок на наші послуги, запуск партнерської програми і розвивається дилерська мережа говорить про перманентний розвитку нашої компанії!