Ви отримуєте хмарне сховище і високоякісне обслуговування. Ми регулярно доводимо це на практиці, надаючи ексклюзивні гарантії відмовостійкості.
Хмарні диски - пристрої зберігання даних, розміщені на віддалених серверах. З точки зору технології вони дуже складні, але для кінцевого користувача - прості настільки ж, наскільки легкі у використанні локальні сховища даних (флеш-накопичувачі або HDD). Людині досить підключити хмарний диск за допомогою спеціального додатку, і він може їм вільно користуватися в будь-якому місці, в будь-який час і з будь-якого пристрою - головне, щоб на ньому була інстальована відповідна програма і був присутній доступ в мережу.
Хмарний жорсткий диск фізично практично нічим не відрізняється від звичайного, що встановлюється в комп'ютер або ноутбук. Також як і локальні сховища даних, ці можуть бути двох видів: SSD і HDD.
Різниця SSD і HDD полягає в швидкості доступу до носія. Наприклад, сучасні моделі твердотільних накопичувачів (SSD) мають швидкість читання і запису в 500 мегабіт в секунду і вище, тоді як диски з обертовими пластинами (HDD) - всього близько 60-70 мегабіт.
Власники хмарних сервісів об'єднують накопичувачі в масиви, так звані, RAID. Завдяки цьому швидкість роботи навіть HDD значно збільшується, а надійність - істотно зростає.
У зв'язку з цим, той, хто вибирає хмару як мережевий диск повинен розуміти, що він буде робити. Якщо йому просто потрібно зберігати великі обсяги інформації, то можна орендувати HDD, тоді як якщо потрібна висока швидкість роботи (наприклад, для швидкого пошуку по величезних баз даних), то - SSD.
Природно, ці типи дисків відрізняються за ціною. Так, ринкова вартість SSD в порівнянні з HDDв 4-5 разів вище.
Головна особливість, якою володіє віртуальний диск в хмарі, полягає в тому, що інформація на ньому доступна користувачу (або безлічі користувачів) абсолютно з будь-якого пристрою, в будь-який час і в будь-якому місці. Наприклад, якщо хмарний диск використовується компанією, то її співробітники зможуть за лічені хвилини отримати доступ до робочої інформації, коли вони знаходяться поза офісом: вдома, за кордоном у відпустці або навіть в метро (якщо там є WiFi або 3G / 4G).
Орендуючи віртуальний простір, клієнт отримує зашифрований диск в хмарі. Це означає, що зловмисники не зможуть отримати доступ до даних.
Ще один важливий момент - компанія, яка надає хмарне сховище, регулярно робить резервне копіювання даних. Імовірність критичного виходу з ладу масиву RAID - вкрай низька, але навіть якщо таке трапиться, то дані клієнта ніяк не постраждають - їх можна буде легко відновити.
CLOUD.NET.UA пропонує широкий ряд хмарних рішень. На серверах компанії, частина яких розташована в Україні (для стабільного і швидкого підключення), а інша - в Німеччині (для надійності) можна не тільки зберігати дані, але і розгортати серверні додатки. У нас можна взяти в оренду сервер під будь-які потреби або отримати ресурс, конфігурований спеціально для комфортної та ефективної роботи з продуктами 1C онлайн.
Взявши в оренду наш диск в хмарі, ви зможете на ньому не тільки зберігати документи, а й з легкістю запускати з нього виконувані файли. Тобто наш хмарний диск буде працювати так само, як звичайний локальний.
Якщо вас цікавить хмарний диск замовлений у нас - оптимальне рішення ще й тому, що ми беремо за свої послуги порівняно небагато. І відповідні витрати швидко окупаються.
Вибравши наш диск в хмарі, можете бути впевненими, що він вам буде доступний цілодобово. Ми розуміємо важливість оперативного доступу до даних, а тому ви ніколи не побачите, що сервіс знаходиться на технічному обслуговуванні.