Оренда сервера

від 580 грн
 • Безпечно
 • Конфіденційно
Надаємо тестовий період
Сервер в Хмарі - це зручно
 • Доступ з будь-якого пристрою і з будь-якої точки світу
 • Гнучке зміна конфігурації
 • Технічна і консультаційна підтримка

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Сервер в Хмарі - це безпечно
 • Відмовостійкі кластерні рішення
 • Можливість розміщення в Україні та за кордоном
 • Шифрування каналів зв'язку (IPSec) і даних на дисках

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Сервер в Хмарі - це економно
 • Ліцензійне ПЗ Windows Server (2008/2012)
 • Відсутність витрат на додаткове обладнання
 • Безкоштовна первісна настройка

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Чому ми?
 • Надаємо тестовий період
 • Online і offline підтримка
 • Розміщення серверів в Україні і в Німеччині
 • Backup за три доби
 • Безпека зберігання
  Безпека
 • Безперебійна робота за рахунок відмовостійких рішень і кластерних технологій
 • Потужні дата-центри в Україні і в Німеччині
 • Щоденне резервне копіювання (за останні три доби)
 • Шифрування каналів зв'язку (IPSec) і даних на диску
  Можливості
 • Технологічна платформа на базі системи віртуалізації Microsoft Hyper-V 3.0
 • Інфраструктура дата-центру рівня Tier 3 з резервним електроживленням, дубльованими каналами зв'язку, охолодженням і системами пожежогасіння
 • Серверні процесори Intel Xeon E5-26xx 2,6 Ghz і 3,6 Ghz
 • Гібридна дискова підсистема даних RAID1 + 0 з SSD шаром для "гарячих" даних
 • Підключення до мережі 1 Гб / с між серверами і 100 Мбіт / с в Інтернет з доступністю не нижче 99, 9%, а також необмежений трафік
 • Подключение с помощью удалённого рабочего стола Windows (RDP) (через Интернет или через VPN-соединение, а также KVM-доступ)

Ви отримуєте хмарне сховище і високоякісне обслуговування.
Ми регулярно доводимо це на практиці, надаючи ексклюзивні гарантії відмовостійкості

Почати користуватися
Нам довіряють більше 1000 клієнтів
Базові тарифи
2 ГБ ОЗУ 4 ГБ ОЗУ 6 ГБ ОЗУ 8 ГБ ОЗУ 12 ГБ ОЗУ 16 ГБ ОЗУ
2 ядра 2 ядра 4 ядра 4 ядра 6 ядра 8 ядра
60 ГБ диск 60 ГБ диск 60 ГБ диск 60 ГБ диск 240 ГБ диск 240 ГБ диск
Ціна в Україні:
635 грн. 915 грн. 1430 грн. 1685 грн. 2780 грн. 3410 грн.
Ціна в Німеччині:
715 грн. 1035 грн. 1615 грн. 1905 грн. 3140 грн. 3850 грн.
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Тарифи

Оренда додаткових ресурсів: 1 ГБ виділеної оперативної пам'яті 190 грн (в Украине)/215 грн (в Германии)

Замовити

Оренда обчислювальних ресурсів: 2 ядра процесора Intel Xeon 280 грн (в Украине)/320 грн (в Германии)

Замовити

Оренда додаткових ресурсів: 60Гб дискового простору (SSD) 165 грн (в Украине)/185 грн (в Германии)

Замовити

Оренда додаткових ресурсів: вище 20ГБ ОЗУ або 1ТБ диска отримати ціну

Замовити

Оренда сервера - послуга, в рамках якої клієнту на обумовлений час (як правило, місяць і більше) надаються обчислювальні потужності на віддаленій машині (фізичної або віртуальної). Нею активно користуються як приватні особи (наприклад, власники сайтів), так і досить великі компанії.

Оренда віртуального сервера або фізичної машини в віддаленому дата центрі в більшості випадків значно вигідніше, ніж підтримка роботи і обслуговування спеціально виділених комп'ютерів у власній серверній. Вони надійніше, безпечніше, стабільніше, а головне - дешевше.

Види хмарних серверів і їх особливості

Сервера можна поділити на два типи: фізичні (DS) і віртуальні (VPS). У першому випадку клієнт отримує в розпорядження окремий сервер, встановлений в стійку в ДЦ, у другому - частина обчислювальних потужностей комп'ютера.

Однак для клієнта різниці між ними практично немає. Тому якщо людину цікавить оренда виділеного сервера, йому потрібно в першу чергу звертати увагу на обсяг ресурсів, а вже після цього дивитися, що представляє собою машина - реально існуючий фізичний пристрій або лише виділениц на ньому простір.

З причини того, що сучасні програми вимогливі до швидкості читання / запису даних, рекомендується вибирати сервера з SSD (твердотільними накопичувачами), а не з HDD (жорсткими дисками). Критично важливо це в тих випадках, коли потрібно працювати з об'ємними базами даних, наприклад, створеними в програмних продуктах 1С.

HDD, в свою чергу, зараз добре підходять виключно для складування файлів. У всіх інших випадках настійно рекомендується використання SSD.

Також сервера можна класифікувати по їх розташуванню. Чим машина географічно ближче до клієнта, тим комфортніше він може користуватися наданими сервісами. Тому, якщо людина проживає в Україні, то йому рекомендована саме оренда сервера в Україні

Можливості зберігання і обробки даних на сервері

Орендувати сервер можна для самих різних завдань. Найчастіше на віддалених комп'ютерах розміщується серверна частина програми, підключення до якого буде виконуватися з декількох комп'ютерів одночасно.

Компаніям, наприклад, часто потрібно оренда сервера 1С. Так як ресурс постійно доступний з Інтернету, всі, хто мають права доступу до сервісу, можуть підключитися до нього в будь-який час і з будь-якого місця. Завдяки цьому співробітники організації можуть працювати зі звітами та документацією компанії з дому або навіть в метро.

Вкрай важливо, щоб взаємодія з сервером було максимально безпечною. Для цього провайдер повинен: по-перше, шифрувати дані на накопичувачах, по-друге, забезпечувати з'єднання по зашифрованому каналу. Також особливе значення має і частота створення резервних копій.

Якщо людину цікавить оренда сервера Київ - місто, де він веде бізнес, він може звернутися за послугами в "CLOUD.NET.UA". Компанія забезпечує захист даних користувачів відповідно з найсучаснішими технологіями.

Переваги серверів "CLOUD.NET.UA"

Компанія "Облако" пропонує взяти сервер в оренду, який має гідну конфігурацію і коштує порівняно дешево. Машини фірми розміщені в дата центрах двох країн, тому можлива як оренда сервера в Німеччині, так і в Україні. Завдяки цьому клієнти можуть розраховувати на високу надійність і низький час відгуку.

Оренда 1С сервера у нас - найбільш затребувана послуга у нашій компанії. У зв'язку з цим хмарні сервера організації відмінно оптимізовані для роботи з продуктами 1С онлайн, що дозволяє використовувати програмне забезпечення для автоматизації та структуризації інформації бізнесу максимально ефективно і комфортно.

Компанія "Облако" гарантує не тільки безпеку даних клієнтів, але і стабільну роботу серверів. Це означає, що кожен, хто має право доступу до сервісу, зможе зайти на нього і отримати або змінити дані в абсолютно будь-який час. Навіть в нічний час клієнт не побачить повідомлень про помилки або про проведення технічних робіт, виконуваних сервісом.