Windows VPS

від 580 грн
 • Безпечно
 • Конфіденційно
предоставляем тестовый период
Windows VPS в Хмарі - це зручно
 • Доступ з будь-якого пристрою і з будь-якої точки світу
 • Гнучке зміна конфігурації
 • Технічна і консультаційна підтримка

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Windows VPS в Хмарі - це безпечно
 • Відмовостійкі кластерні рішення
 • Можливість розміщення в Україні та за кордоном
 • Шифрування каналів зв'язку (IPSec) і даних на дисках

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Windows VPS в Хмарі - це економно
 • Ліцензійне ПЗ Windows Server (2008/2012)
 • Відсутність витрат на додаткове обладнання
 • Безкоштовна первісна настройка

На ринку з 2010 року

Розрахувати вартість
Чому ми?
 • Надаємо тестовий період
 • Online і offline підтримка
 • Розміщення серверів в Україні і в Німеччині
 • Backup за три доби
 • Безпека зберігання
 • 1С та бухгалтерія
 • Віддалений робочий стіл для співробітників і єдине місце зберігання даних
 • Веб-сайт або веб-служба на IIS + ASP.NET + SQL Server
Безпечна робота з 1С і іншими обліковими і бухгалтерськими програмами

Windows VPS ідеально підходить для забезпечення безпечної роботи з управлінськими і фінансовими базами - підтримуються практично всі конфігурації 1С з програмними і навіть USB-ключами, в файловому або SQL-базами. Можливі режими доступу: через термінальний режим (повноцінний товстий клієнт), або тонкий клієнт через веб-доступ. Можливо обмеження доступу до сервера по паролів, точок підключення, часу доби, способу підключення. Windows VPS надає повний набір інструментів для реалізації всіх варіантів. У поєднанні з регулярними резервними копіями, які входять в вартість, можливостями обміну даними з сайтами, іншими серверами і службами - наші клієнти отримують повноцінне рішення.

Орієнтовна конфігурація для Windows VPS, яка використовується для роботи з базою 1С: Підприємства - Управління торговим підприємством одночасно 10 користувачами в термінальному режимі, буде коштувати 1630 грн / міс. + 1250 грн / міс. за термінальні підключення.

В даному випадку використовувалася така конфігурація сервера: 8ГБ ОЗУ, 4 ядра процесора, 120ГБ диск (з ССД для гарячих даних). 1С в даному випадку клієнт переніс з наявного комп'ютера, або ж наші фахівці допомогли з установкою придбаної ліцензії і перенесенням даних.

 • SQL база
 • USB ключі
 • RDP
Віддалений робочий стіл для співробітників і єдине місце зберігання даних

В невеликих колективах (до 10 користувачів) дуже часто використовують Windows VPS для організації загального сховища документів і файлів, а також запуску програм для роботи з ними (офісні додатки, чати, облікові системи, клієнт-банки і т.п.) . Завдяки продуктивним серверним технологіям і ВІДМОВОСТІЙКО рішенням нашого "Хмари" користувачі отримують зручний і комфортний спосіб роботи з даними з будь-якої точки, де є Інтернет і з будь-якого пристрою. Індивідуальні робочі столи дозволяють кожному користувачеві організувати своє оточення, а віддалене підключення дозволяє не переривати роботу програм на сервері, "включаючись" в них відразу після відкриття вікна віддаленого робочого столу.

Для 5 користувачів віддаленого робочого стола підійде сервер з 4 ГБ ОЗУ, 2 ядрами процесора, 60Гб диск, вартістю 830 грн / міс. + 625 грн / міс. за 5 одночасних підключень до віддаленого робочого столу.

 • SQL база
 • USB ключі
 • RDP
Веб-сайт або веб-служба на IIS + ASP.NET + SQL Server

Windows Server також призначений для запуску веб-додатків розроблених для IIS за допомогою фреймворка ASP.NET або інших. Як зберігання даних може використовуватися SQL Server (Express або інша СУБД). Додатково на сервері можуть бути включені ролі ДНС-служби або SMTP. Для нормальної роботи веб-додатків ми надаємо виділений IP-адреса (а) і можливість прописати PTR-запис. В якості стартової конфігурації для даного сценарію застосовується Windows 2008R2 / 2012R2 / 2016 c 2 ГБ ОЗУ, 2 ядрами і 60Гб диском ціною 580 грн / міс. У міру зростання навантаження можливе збільшення обчислювальних ресурсів (ОЗУ, ядер, диска), що дозволяє гнучко адаптувати конфігурацію під Ваші потреби.

 • SQL база
 • USB ключі
 • RDP
  Безпека
 • Безперебійна робота за рахунок відмовостійких рішень і кластерних технологій
 • Потужні дата-центри в Україні і в Німеччині
 • Щоденне резервне копіювання (за останні три доби)
 • Шифрування каналів зв'язку (IPSec) і даних на диску
  Можливості
 • Технологічна платформа на базі системи віртуалізації Microsoft Hyper-V 3.0
 • Інфраструктура дата-центру рівня Tier 3 з резервним електроживленням, дубльованими каналами зв'язку, охолодженням і системами пожежогасіння
 • Серверні процесори Intel Xeon E5-26xx 2,6 Ghz і 3,6 Ghz
 • Гібридна дискова підсистема даних RAID1 + 0 з SSD шаром для "гарячих" даних
 • Підключення до мережі 1 Гб / с між серверами і 100 Мбіт / с в Інтернет з доступністю не нижче 99, 9%, а також необмежений трафік
 • Подключение с помощью удалённого рабочего стола Windows (RDP) (через Интернет или через VPN-соединение, а также KVM-доступ)

Ви отримуєте хмарне сховище і високоякісне обслуговування.
Ми регулярно доводимо це на практиці, надаючи ексклюзивні гарантії відмовостійкості

Почати користуватися
Нам довіряють більше 1000 клієнтів
Тарифи

Оренда додаткових ресурсів: 1 ГБ виділеної оперативної пам'яті 190 грн (в Украине)/215 грн (в Германии)

Замовити

Оренда обчислювальних ресурсів: 2 ядра процесора Intel Xeon 280 грн (в Украине)/320 грн (в Германии)

Замовити

Оренда додаткових ресурсів: 60Гб дискового простору (SSD) 165 грн (в Украине)/185 грн (в Германии)

Замовити

Оренда додаткових ресурсів: вище 20ГБ ОЗУ або 1ТБ диска отримати ціну

Замовити
Базові тарифи
2 ГБ ОЗУ 4 ГБ ОЗУ 6 ГБ ОЗУ 8 ГБ ОЗУ 12 ГБ ОЗУ 16 ГБ ОЗУ
2 ядра 2 ядра 4 ядра 4 ядра 6 ядра 8 ядра
60 ГБ диск 60 ГБ диск 60 ГБ диск 60 ГБ диск 240 ГБ диск 240 ГБ диск
Ціна в Україні:
635 грн. 915 грн. 1430 грн. 1685 грн. 2780 грн. 3410 грн.
Ціна в Німеччині:
715 грн. 1035 грн. 1615 грн. 1905 грн. 3140 грн. 3850 грн.
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити
Замовити

Якщо вимоги наявних у Вас програмних компонентів або ваших сайтів вище технічних можливостей вашого фізичного сервера, то оренда віртуального сервера позбавить вас від необхідності поновлення власної апаратної бази. Віртуальний виділений сервер (віртуальний сервер vps) практично нічим не відрізняється від фізичного: ви зможете встановлювати будь-які програмні компоненти, мати root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації, створювати власні версії системних бібліотек або змінювати існуючі, власник віртуального веб сервера може видаляти, додавати, змінювати будь-які файли, включаючи файли в кореневій і інших службових директоріях, а також встановлювати власні додатки або налаштовувати / змінювати будь-яке доступне йому прикладне програмне забезпечення.

Хостинг віртуального сервера надає власникам сайтів дуже великі можливості, які можна порівняти з тими, що Ви отримуєте, купуючи власний сервер. Однак, віртуальний сервер обійдеться вам набагато лешевле. Один фізичний сервер провайдера може містити кілька віртуальних серверів vps, що дозволяє істотно знизити їх ціну. При цьому кожному віртуального сервера vds і vps гарантовано надається заявлений в конкретному пакеті обсяг дискового простору, оперативної пам'яті і процесорних ресурсів. Якщо порівняти віртуальний хостинг з vps хостингом, то стають очевидними всі переваги останнього. Vps хостинг дозволяє своїм користувачам безперешкодно працювати з існуючими ресурсами, в той час, як при використанні віртуального хостингу за ці ресурси ведеться конкуренція серед безлічі сайтів, розміщених на тому ж фізичному сервері. Крім того, можливості користувача віртуального хостингу дуже обмежені - він не може нічого змінити, крім своєї власної інформації і змушений використовувати тільки існуючі можливості, ресурси і настройки.

Віртуальні сервера є кращим рішенням для більшості проектів, як з фінансової, так і з технічної точки зору. Особливо затребувана ця послуга серед організаторів тимчасових проектів: сайти телепрограм, промо-акції корпорацій, виборчі кампанії, для яких оренда віртуального сервера обмежується періодом актуальності компанії. Це можливо завдяки тому, що оплата віртуальних серверів здійснюється щомісячно і може бути припинена одночасно із завершенням кампанії. Однак, не менш популярний хостинг віртуальних серверів серед власників інтернет-порталів, які не бажають вписуватися в вузькі рамки простого віртуального хостингу. Серед безлічі компаній, що надають послуги хостингу, Ви можете легко вибрати ту, чиї тарифи, можливості і умови будуть для Вас найбільш оптимальними.

Оренда віртуального сервера Windows

У компанії "Облако" вам буде забезпечена якісна і безперебійна оренда віртуального сервера Windows. Безвідмовне обладнання та необмежені комунікаційні можливості на базі Windows Server 2012 дозволять адаптивно налаштувати віртуальний сервер під будь-які ваші потреби. Ми допоможемо розрахувати оптимальну вартість і надамо тестовий період для ознайомлення.

Оренда сервера Windows забезпечить стабільну роботу вашого ресурсу за рахунок використання до 4-х віртуальних процесорів, резервування даних. Вам буде виділено статичний IP-адресу, забезпечена підтримка різноманітного хост-серверного програмного забезпечення. Оренда Windows Server 2012 незамінна під різні веб-додатки. Використання WebMatrix і SQL Server Express дасть вам повну свободу дій. Резервування даних гарантовано. Якщо ви плануєте використовувати Windows VPS хостинг для комфортної роботи офісного ПЗ і 1С онлайн, ми готові забезпечити надійний доступ до даних та документів з будь-якої точки земної кулі. Можливість розміщення віртуального сервера в Німеччині дасть максимальну швидкість доступу.

Для отримання демо-доступу до VPS Windows сервер необхідно заповнити невелику анкету. Якщо хостинг Windows потрібен з якимись додатковими вимогами - обов'язково їх вкажіть. Після отримання анкети для вас буде доступна тимчасова оренда Windwos Server або ОС Linux з термінальною службою, а також дан доступ до Особистого кабінету.

Протягом 10-денного пробного періоду ви можете протестувати хостинг на Windows, Після закінчення необхідно оплатити рахунок одним із запропонованих на сайті способів для продовження використання наших сервісів.