Блог

Showing 1-3 of 76 items.
Як Додати Favicon для Сайту
Фавікон - це невелике зображення, яке відображається у вкладці браузера поруч із тегом title, також його можна побачити у сніпеті сторінки в пошуковій видачі. Фавікон відіграє значну роль для сайту.
Jan 17, 2022
коментарів: 0
детальніше
Як можна дізнатися вік сайту та навіщо це потрібно?
Яке значення має вік сайту для його власника? Цей показник має важливе значення у його просуванні. Він допоможе ресурсу вийти у ТОП пошукової видачі. Шанси на це підвищуються біля тих майданчиків, на яких перша публікація відбулася пізніше. Нові майданчики Google, Яндекс та інші системи напевно виведуть у перші рядки відповідей на запити не нові, сучасні ресурси, а старі. Фактичний вік домену слід знати з тих самих причин. Автор може мати новий сайт, але розмістити його на старий домен.
Dec 9, 2021
коментарів: 0
детальніше
Перелінковка сайту – це що?
Перелінковка – це важливий атрибут пошукової оптимізації будь-якого проєкт, а також його юзабіліті. За допомогою перелінкування є можливість залучення більшої кількості користувачів. Цей метод базується на проставленні відповідних посилань з одних сторінок проєкту на інші. Таким чином, формується структура посилань, за рахунок якої будь-який користувач може комфортно переміщатися з одного розділу сайту на інший. Перелінковка СЕО допомагає користувачам ближче ознайомитися з асортиментом послуг або товарів, що надаються. Іншими словами, внутрішня перелінковка сприяє більшому часу відвідувачами сайту на просторах проэкту.
Nov 12, 2021
коментарів: 0
детальніше