ЗАХІД [IT-ЕКОСИСТЕМА СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ]

29 листопада сервіс-провайдер "Хмара" спільно зі студією інтернет-маркетингу ArtWeb провели захід IT-екосистема сучасного бізнесу. В рамках якого представники сервіс-провайдера "Хмара" Володимир Малежик і Юрій Жуковський, розглянули особливості продукту Cloudbank, в якому реалізований принцип: "один логін - весь бізнес". Від корпоративної пошти і телефону до ERP і облікових систем з повним резервуванням і можливістю інтеграції з інтернет магазином.

Окремо були продемонстровані можливості облікової системи підприємства на базі ERP Odoo, зокрема, функції контролю воронки продажів; формування, відправки та обговорення комерційних пропозицій; конструкції веб-сайтів.

Заступник директора компанії ArtWeb Катерина Казимирова поділилася досвідом швидкого запуску інтернет-магазинів на базі власної розробки студії - ArtBox. Також було цікаво дізнатися про оптимізацію роботи сайту та як скоротити витрати при веденні бізнесу в мережі.

У вас є можливість ознайомитися з матеріалами презентації та фотозвітом нижче.

Хочете бути в курсі майбутніх подій по темі хмарних рішень для бізнесу? Слідкуйте за нами в соціальних мережах. У вас є можливість ознайомитися з матеріалами презентації та фотозвітом нижче.

 

 

p.s.  У січні пройде ще один івент на прохання наших колег і друзів. НЕ пропустіть!

 

 

Материалы из презентации про ArtBox