Як включити підтримку перевірки автентичності на рівні мережі

При підключенні до віддаленого робочого столу може виникнути наступне вікно:

Як включити підтримку перевірки автентичності на рівні мережі

(Віддалений комп'ютер вимагає перевірки автентичності на рівні мережі, яку даний комп'ютер не підтримує. Зверніться за допомогою до системного адміністратора або в службу технічної підтримки)

Що таке Network Level Authentication (NLA)

Аутентифікація на рівні мережі - це технологія, яка використовується в службах віддалених робочих столів (RDP-сервер) або при підключенні до віддаленого робочого столу (RDP-клієнт) яка вимагає, щоб користувач підключався для аутентифікації до того, як буде встановлено сеанс з сервером. Спочатку, якщо ви відкрили сеанс RDP (віддалений робочий стіл) на сервері, він завантажив би екран входу з сервера для Вас. NLA делегує облікові дані користувача від клієнта через службу підтримки безпеки на стороні клієнта і запитує у користувача перевірку справжності перед установкою сеансу на сервері. Це більш безпечний метод перевірки автентичності, який може допомогти захистити віддалений комп'ютер від шкідливих користувачів і шкідливого програмного забезпечення. Аутентифікація рівня мережі була введена в RDP 6.0 і спочатку підтримувалася в Windows Vista. Він використовує новий постачальник підтримки безпеки, CredSSP, який доступний через SSPI з Windows Vista.

Вимоги до аутентифікації на рівні мережі

  • Клієнтський комп'ютер повинен використовувати як мінімум Remote Desktop Connection 6.0;
  • Клієнтський комп'ютер повинен використовувати операційну систему, таку як Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista або Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3), яка підтримує протокол Credential Security Support Provider (CredSSP);
  • «Сервер» вузла сеансу віддаленого робочого стола повинен бути запущений Клієнт Windows Server: 2008R2, W2012R2, W2016R2).


Обхідний шлях з використанням призначеного для користувача інтерфейсу

Спосіб 1

Необхідно на сервері зайти в Панель управління -> Система і безпека -> Система -> Настройки віддаленого доступуНа вкладці «Віддалений доступ» у групі «Віддалений робочий стіл» Вам необхідно зняти прапорець «Дозволити віддалені підключення тільки з комп'ютерів, що працюють на віддаленому робочому столі з підтвердженням рівня мережі (рекомендується)».Потім користувач зможе підключитися до сервера.

Спосіб 2

Буде потрібно змінити розділи реєстру.

Для запуску редактора реєстру Пуск -> Виконати в віконці набираємо regedit тиснемо Enter. У списку ліворуч знаходимо по черзі HKEY_LOCAL_MACHINE--> SYSTEM-->...--> LSA :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\LsaВибираємо Security Packages клацаємо два рази мишкою і додаємо в кінці tspkg.

Аналогічні дії проробляємо і з SecurityProviders

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SecurityProvidersВибираємо параметр SecurityProviders -> Відкриваємо його і дописуємо в кінці після коми credssp.dll

По завершенню налаштувань, необхідно перезавантажити ПК для застосування змін.