Причини, чому ваш сайт повинен завантажуватись з хмарного хостингу

Створенням сайту сьогодні нікого не здивуєш. Але важливо, щоб був продуманий не тільки сам дизайн і наповнення, а й технічна сторона питання. Якщо сайт на хмарах, це дає низку переваг. Експерти в області інтернет-маркетингу кажуть, що якщо сайт завантажується довше 7 секунд, то користувач просто його закриває і йде на інший ресурс. Поточні тенденції ще страшніші – з розвитком кліпового мислення, яке концентрує увагу людини на чомусь не більше 2-3 секунд, стає очевидним, що якщо сайт не завантажується протягом цього часу, то ви втрачаєте потенційного клієнта чи читача.

Які можуть бути причини повільного завантаження сайту?

Насамперед, варто сказати, що технічна сторона питання грає чималу роль. Якщо сайт вантажиться довго через те, що обрана не та CMS (система управління контентом), ІТ-фахівці не зробили потрібні налаштування, контент вивантажується і ніяк не оптимізується, це може створювати затримки в секундах. Однак найпоширеніша ситуація – сайт знаходиться на серверах компаній, що надають неякісний хостинг. Ще більш кричуща ситуація - розміщення сайту з метою економії на власних ресурсах. Найчастіше так уже ніхто не робить, але все ж таки трапляється і таке.

Чому виграють хмарні хостинги?

Якщо з причинами повільного завантаження сайту все більш менш зрозуміло, то зараз стоїть питання про те, а чому ж виграють саме хмарні хостинги? По-перше, це індустрія, яка активно розвивається. Це означає, що чим більше компанія забирає частку ринку, чим довше вона знаходиться на ринку цих послуг, тим більше вона дорожить репутацією.

почему сайт должен быть в облаке

Імениті компанії, які надають хостинг, гарантують безпеку інформації, вони постійно проводять модернізацію серверних кімнат, забезпечують безперебійний доступ до даних. Серед інших переваг:

  • Можливість замовити хостинг саме у тій країні, де хочеться. Наприклад, сайт може завантажуватися з США, Німеччини, Сінгапуру тощо. Вважається, що це надійніший спосіб передачі даних, ніж, наприклад, зберігання інформації на серверах в СНД. При цьому швидкість завантаження сайту не змінюється (тобто залишається швидкою).
  • Можна збільшити обсяг пам'яті в лічені кліки. Зазвичай зі збільшенням проекту потрібно також збільшувати місце його зберігання. Чим більше вмісту з'являється на сайті або порталі, тим швидше потрібно розширювати простір для його зберігання. Цю нагоду дає саме хмарний хостинг.
  • Клієнт вибирає саме пакет обслуговування, який потрібен на поточний момент. Всі питання вирішуються оперативно, і якщо, наприклад, потрібен захист сайту від злому або спаму, на допомогу також надходять саме хмарні технології. Всі необхідні функції в області захисту, спеціальних виділених серверів, захисту від різних вірусних та фішингових, спамерських та хакерських атак можна включити в один клік. При цьому вартість послуги на утримання сайту зростає лише небагато.

Які сайти і чому точно варто розміщувати на ресурсах, попередньо порівнюючи хмари?

Ми вже з'ясували, що причини повільного завантаження сайту – це невідповідність технічних параметрів поточним запитам щодо швидкості та споживання контенту. Саме тому так важливо вибрати надійний сервіс зберігання даних. Особливо актуальне це питання для великих проектів, які спочатку потрібно розміщувати на хмарах:

  • Сайти відомих компаній та брендів, де очікується високий потік відвідувачів.
  • Різні інтернет-магазини з безліччю товарних категорій та окремих груп продукції.
  • Сайти-візитки та посадкові сторінки, куди ллється трафік і де вкрай важливий захист від спаму.
  • Новинкові проекти, контентні портали та ресурси, які вивантажують дуже багато інформації протягом дня. Вся вона повинна бути доступна в лічені секунди (а якщо ні, то користувач не чекатиме, і піде читати новини на інший сайт).

Ви можете провести невелике порівняння хмарних хостингів, щоб переконатися, що так важливо правильно підібрати «будиночок» для свого сайту. Інакше безліч зусиль з розробки сайту може ні до чого не привести.