Підключення принтера

У разі, якщо друк вже налагоджений у Вашій мережі, то при підключенні до видаленого робітника столу, вона продовжить працювати без змін.

При запуску програми "Підключення до видаленого робітника столу" перевірте, щоб на закладці "Локальні ресурси" були вибрані Ваші принтери, які необхідно перенаправити на сервер.

Після цього Ви можете продовжити процедуру підключення до Вашого сервера.

oblako printeroblako printer 2

Після виконання цих нехитрих вимог, Ви можете друкувати з видаленого робітника столу на свій локально встановлений принтер.

Це можна перевірити таким чином: зайти в меню Пуск -> Пристрої та принтери.

У вікні, що з'явилося, натиснути правою кнопкою і вибрати Оновити.

Далі в скріншоті показаний видалений робочий стіл, на який «прокинулися » локально встановлені принтери та вибраний 1 за умовчанням (для прикладу).

 

При друці з сервера, переконаєтеся що в програмі через яку Ви друкуєте в налаштуваннях друку вказаний Ваш локальний принтер.

Якщо ж роздрукувати при підключенні до сервера не вдається (помилка або просто нічого не друкується), то знадобиться установка драйвера на сервер і, можливо, додаткове налаштування Windows.

Додаткову інформацію по установці, налаштуванню і використання принтера ви можете отримати у вашого системного адміністратора або знайти в пошукових системах, а також можете звернутися до нас в техпідтримку.

Мінімальні вимоги до ПК для роботи друку

Операційна система: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7/ Windows 8 / Windows 8.1.

Для Windows XP SP3 і Windows Vista SP1 потрібне, щоб Версія RDP- клієнта була: 7.0 (версія RDP 6.1).

Для Windows XP SP3 і Windows Vista SP1 потрібне наявність встановленого .NET Framework 3.0 SP1 або вище.