Хмарні технології: неймовірні тренди 2018 року

Всі знаки вказують, що хмарні технології розвиваються неймовірно швидко. Але які тренди ми очікуємо побачити в 2018 році? Хмарні провайдери зробили анонс майбутніх змін, які будуть або вже були задіяні. Плюс до всього, підприємства повідомили всіх, що вони планують впровадити.

"Чистий шлях" до хмари

Децентрализованная ИТ-среда и повышенная автоматизация уже стали более приемлемой, но компаниям 2018 года больше не придется беспокоиться о негативных последствиях этих функций, таких как более низкая безопасность, увеличенные сбои или дублированные расходы, поскольку программное обеспечение создается или обновляется для противодействия этим изменениям, а также для защиты от ошибок пользователя.

Однако, сегодня компании более осведомлены о потенциальных сбережениях и других преимуществах, которые могут дать облачные вычисления, 2018, безусловно, принесет более облачный подход. Который ориентирован в основном на программное обеспечение как услугу, при этом расходы SaaS составляют 56 процентов облачных расходов в 2018 году (это около 70 миллиардов долларов США).

Повышенная осведомленность о преимуществах облачных вычислений, а также поддержка и функции от компаний облачных вычислений помогут тем, кто в 2018 году имеет чистый путь к облаку.

Бути готовим до епохи "інтернет речей"

Майже всі інтернет-пристрої підключаються до хмари для роботи, спілкування і зберігання інформації. До них відносяться автомобілі, годинники і навіть прилади. Пристрої і хмара мають взаємовигідні (симбіотичні) відносини.

Головна мета - зробити все значно простіше для людей, починаючи від розмов на іншій мові закінчуючи пошуком необхідної інформації. Gartner (дослідницька консалтингова компанія) вірить, що пристрої IoT запрацюють як мінімум 20 мільярдів до 2020, а це значить що хмара буде розвиватися разом з ними.

Більше хмарних сервісів

Програмне забезпечення, як сервіс (SaaS) сприяє переїзду бізнесу в хмару. Ми вже бачимо більше рішень для інфраструктури як служби (IaaS), так і платформи як служби (PaaS), доступною як в приватному, так і в державному секторах, що означає тенденції хмарних обчислень в 2018 році збільшуються, і як наслідок підвищується кількості пропонованих послуг .

Збільшення гібридних хмарних рішень

На додаток до збільшення послуг, тенденції хмарних обчислень в 2018 році показують, що гібридні хмарні рішення значно збільшуються. Тим не менш, вони як і раніше хочуть скористатися багатьма хмарними сервісами, навіть якщо вони не хочуть повністю переміщати все в хмару. З цих причин тенденції хмарних обчислень вказують на багато більш доступні гібридні хмарні рішення в 2018 році.

Збільшення обсягу сховища

Обсяг сховища даних підприємства зростає щодня, і це означає, що буде задіяно більше простору для роботи з хмарними сервісами.