Чи варто переносити базу 1с у хмару?

Стрімкий розвиток технологій спричинив появу хмарного сервісу, який сьогодні користується величезним попитом та популярністю. Пояснюється така тенденція досить просто, хмарний сервіс значно розширив можливості користувачів. Спостерігається просто повальне бажання перенести 1С у хмару. Таку ідею підтримують як індивідуальні підприємці, так і величезні компанії. Спробуємо розібратися, чому вони підтримують перенесення 1с у хмару.

Допомагає заощадити на покупці програмного забезпечення

Насамперед, таке рішення не вимагає великих вкладень, навіть воно дозволяє добре заощадити. Замислюючись, як перенести базу 1с в хмару, підприємство робить правильний крок, адже у нього відпадає потреба купувати дороге програмне забезпечення під конкретну кількість користувачів. Хмара дає можливість змінювати кількість користувачів, це робиться буквально за хвилину. Не дивно, що питанням, як перенести 1с у хмару, сучасні компанії ставляться все частіше.

Не вимагає вашої участі

Навіть процес оновлення після перенесення в хмару не вимагає вашої участі, що не може не тішити. Та й використання 1с бази у хмарі – зовсім не складний процес. Для цього достатньо вказати кількість користувачів, тип доступу та отримати файл. Ось і все можна приступати до роботи. Усі технічні фахівці в один голос стверджують, що база даних 1с у хмарі – це дуже зручно та вигідно. Система працює безвідмовно, більшість процесом виробляються автоматично, що не може не тішити.

З будь-якої точки світу

Як показує практика, необхідність докуповувати сервера та збільшувати потужність ПК не виникне навіть у компаній з величезними базами. Своєчасне розміщення 1с у хмарі вирішить усі ці питання, адже вся інформація зберігатиметься в іншому місці. Просто якщо виникне така необхідність, ви зможете збільшити кількість користувачів і баз в особистому кабінеті. При цьому завантажити базу 1с зможе будь-який співробітник, який приєднається до бази будь-якої точки світу, де є інтернет. До того ж в одній базі можуть одночасно працювати кілька співробітників, що також дуже зручно.