8 розширень для Google Chrome браузера, без яких складно обійтися

Google Chrome - один з найшвидших, зручних і поширених браузерів у світі. Високою популярністю він багато в чому зобов'язаний не тільки праці своїх творців, а й наявності дуже великої кількості створених спеціально для нього плагінів (розширень). У статті ми коротко опишемо найкращі розширення для Chrome. Почнемо з найбільш важливих.

Найкорисніші розширення для google chrome

Без них браузер Google Chrome багато хто не може собі навіть уявити.

Adblock Plus

Adblock Plus

Цей плагін очолює топ розширення для chrome по дуже багатьом рейтингам. Він відноситься до числа найнеобхідніших, легко встановлюється і добре виконує свою головну функцію - прибирати з очей геть набридливу, стресову, а часом і відверто шокуючу рекламу. Крім цього даний плагін не дає довантажувати з інтернету так звані пікселі відстеження.

Розширення Adblock Plus враховує, що не вся реклама і не з усіх сайтів може бути поганою, проте остаточне рішення, показувати її чи ні, приймає сам користувач. Для цього в плагіні передбачена дуже гнучка система фільтрів. Налаштування розширення інтуїтивно зрозуміла і для переважної більшості користувачів не представляє ніяких труднощів.

Google Keep

Google Keep

Він дає можливість створювати нотатки, записи і коментарі до відвідуваних сайтів. Містить пряме посилання на ресурс, його URL та навіть фотографію, якщо вона є. Плагін дуже допомагає користувачам з великим числом закладок в своєму браузері. Неможливо, та й не має сенсу, тримати в голові особливості кожного з сайтів, на які збережені закладки ведуть. За записами і фото Google Keep дозволяє дуже швидко знайти потрібну нотатку.

Click & Clean

Click & Clean

Цей маленький, але дуже потужний плагін підвищує конфіденційність і безпеку при серфінгу в інтернеті. У нього вбудовані:

  • Сканер шкідливого ПЗ;
  • Диспетчер завдань;
  • Кілька інструментів для видалення конфіденційних даних.

Крім цього Click & Clean дозволяє автоматично видаляти при виході з браузера його історію, файли куків і історію завантажень.

Про те, що плагін працює, каже маленький значок поряд з адресним рядком. Управління здійснюється натисканням на нього. Так можна, наприклад, вказати період, за який слід видалити дані.

Просто корисні розширення для хрому

Далі ми опишемо не самі необхідні розширення для chrome, проте майже всі вони стануть в нагоді. Радимо прочитати уважно.

Grammarly

Grammarly

Англомовний інтернет, як відомо, значно більше, україномовного. До того ж англійська часто використовується, як мова міжнародного спілкування. Однак не всі з нас знають англійську добре і нерідко пишуть слова цією мовою з помилками. Зазначений плагін розв'язує дану проблему. Він здатний визначити понад 2500 можливих помилок, швидко перевірити всі аспекти вашого листа англійською, вказати та виправити виявлені помилки. Якщо така виявляється, вона підсвічується червоним. Щоб побачити правильне написання, слід клацнути по невірно написаному слову або фразі правою кнопкою миші.

Крім запитів, що вводяться в поле пошукача, плагін допомагає писати англійською повідомлення, професійні електронні листи та інші тести.

WildFire

WildFire

Даний плагін позбавляє користувача від рутинного виконання в браузері одних і тих же операцій і дозволяє автоматизувати дуже багато робочі процеси, які в ньому повторюються. Для цього в розширенні потрібно спочатку активувати функцію запису, після чого один раз виконати дію вручну. Wildfire його запише. Після цього вони стануть виконуватися автоматично.

При бажанні їх дії можна переглянути у вигляді потокової діаграми. Якщо, що не влаштує, диспетчер робочих процесів, дозволить їх відредагувати.

На додаток до подій введення з клавіатури або миші, користувач браузера з плагіном WildFire має можливість звертатися до змінних і використовувати вирази.

WhatRuns

WhatRuns

Цей плагін покаже, за якими технологіями реалізований зацікавивший вас сайт, який у нього Vps сервер в Україні або іншій країні, яка мова при написанні ресурсу використовувався і виведе про нього ще масу інших корисних відомостей. Однак корисний WhatRuns не тільки веб-майстрам, які хочуть швидко отримати інформацію про сайт конкурента. Плагін може принести користь і звичайним користувачам т. К. Показує, які інструменти відстеження відвідувачів інтегровані в веб-ресурс, на який вони зайшли.

Розширення для google chrome корисні любителям соцмереж

Відзначимо кращі програми для chrome саме для цієї категорії користувачів.

Buffer

Buffer

Даний плагін дозволяє дуже ефективно управляти оновленнями у Твіттер і Фейсбук. Досить клацнути по значку розширення, після цього оновлення тут же заповниться заголовком сторінки і її URL-адресою. Якщо ви виділите текст на вебсторінці та після цього клацніть значок, оновлення теж заповниться їм. Далі слід вибрати сервіси, які ви бажаєте оновити й натиснути «Додати в чергу». Все. Як бачите, нічого складного немає.

Крім цього розширення дозволяє ділитися безпосередньо картинками і фотографіями з відвіданих сайтів. Спочатку робота з Buffer не зовсім звична, але освоюється досить швидко. Після цього вам буде складно уявити, як без зазначеного розширення ви взагалі обходилися раніше.

Popsters

Popsters

Плагін створений для аналізу сторінок в соцмережах. Він допомагає оптимізувати свій аккаунт і виявити переваги / недоліки соціальних сторінок конкурентів. Розширення показує кількість тексту на сторінці, її тематичність, дату публікації матеріалів та інші подібні параметри.

Плагін підтримує 12 соціальних мереж, включаючи VK, OK, Twitter, Facebook, YouTube. Останній не є соцмережею, але сторінки цього сервісу теж добре аналізуються розширенням. Щоб аналіз сторінок соцмереж проводився легше і швидше, передбачені спеціальні фільтри повідомлень.

Також варто відзначити, що до послуг користувача більше 20-ти конкурентних графіків, можливість експорту даних в будь-якому зручному для нього розширенні (PNG, PDF, CSV і т. Д.).

Є ще один плагін, про який хочеться розповісти. Він не вписується ні в одну з вище названих категорій, але теж по своєму цікавий. Називається - Hunter. Полює за адресами електронної пошти. Досить зайти на цікавий для вас сайт і натиснути значок розширення. Перед вами тут же, прямо в браузері, з'явиться список електронних поштових адрес, пов'язаних з доменним ім'ям цього вебресурсу. Для кожного з них будуть вказані, на якому сайті знайдена адреса і дата його виявлення.

Висновок

Які розширення потрібні для гугл хром у вашому ПК, вирішувати, звичайно, вам. Приймете цю інформацію в статті до відома. Встановіть кілька рекомендованих плагінів. Якщо щось не піде, завжди можна видалити.

Крім названих є ще інші зручні розширення для google chrome, їх сотні. Все не те що описувати, перераховувати сенсу немає. Однак, якщо цінуєте безпеку і не хочете зайвий раз ризикувати, з кількох аналогічних ставте ті, у яких завантажень більше. Перед установкою обов'язково почитайте відгуки. Не всім їм слід вірити, але якщо негативні відгуки про розширення збігаються з малою кількістю установок, краще пошукати більш успішний аналог. Розширень для гугл хром браузера настільки багато, що він швидше за все точно знайдеться.